Nazywam się Michał Lubaszewski i jestem rzemieślnikiem-profesjonalistą, który od przeszło 6 lat zajmuje się tworzeniem gier i aplikacji mobilnych, web developerką i e-marketingiem. Charakteryzuje mnie pasja do tego co robię, a za cel postawiłem sobie realizację i świadczenie wysokiej jakości usług wideo w rozsądnym zakresie cenowym. 

Pierwsze kroki w nauczaniu programowania stawiałem podczas tworzenia Cyfrowej Akademii, będącej częścią większej grupy edukacyjnej. W CA dzieci i młodzież w wielu miastach w Polsce uczą się na kursach stacjonarnych oraz podczas półkolonii podstaw programowania, tworzenia gier, grafiki, a także zaczynają zabawę z robotyką.

W Udemy rozwijam tę koncepcję – chcę dać możliwość rozwoju ludziom w całej Polsce, nawet tam gdzie nie ma możliwości zapisania się na zajęcia z powodu odległości czy braku nauczyciela, przyswoić wiedzę na najwyższym poziomie.

Moje kursy powstały w oparciu o tysiące godzin przeprowadzonych zajęć dla różnych grup wiekowych, na różnym poziomie zaawansowania.

Znajdziesz u mnie kursy dla początkujących, średnio i mocno zaawansowanych. Chcę, aby Wasz apetyt na wiedzę rósł razem z moimi nowymi propozycjami.Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here